YAGE rituál

Naše produkty jsou navrženy podle korejské tradiční péče o pleť. V Koreji a dalších asijských zemích převládá kult krásné a bezchybné pleti. Velký důraz je kladen na krásnou a zdravou pleť, který vyústil v dokonalý a nejrozvinutější systém péče o pleť. Proto jsme se inspirovali právě Koreou a očíslovali jsme postup, jak používat jednotlivé produkty, abyste mohli těžit z této bohaté starodávné zkušenosti. Představte si Yage jako 10krokový rituál, jako oddělené kroky, které se aplikují na pleť postupně. Svůj oblíbený produkt můžete kdykoli použit i odděleně, aniž byste provedli všechny kroky.

 

Y_480x480

 

ČISTÍCÍ PÉČE No. 0–2
Čištění probíhá ve 3 krocích. Odličovací olej No. 0 odstraní make-up a rozpouští nečistoty. Následné dočištění mycím gelem No.1 odstraní přebytečnou mastnotu. Závěrečná fáze je vyhrazena peelingu a masce No. 2 (maska se používá pouze 1–2 krát týdně). Teprve nyní je pleť dokonale připravená přijímat účinné látky a výživu.
 
krok_1
 
PŘÍPRAVNÁ HARMONIZAČNÍ A HYDRATAČNÍ PÉČE No. 3–4
Tonikum No.3 navrací pleti správné pH a aktivní esence No.4 dodá hlubokou hydrataci a antioxidanty pomocí vícemolekulární kyseliny hyaluronové a vitamínu C.
 
krok_3
 
AKTIVNÍ PÉČE No. 5–7
Nyní je pokožka hluboce hydratovaná a schopna přijímat účinné látky a výživu. Sérum No. 5 lze použít samostatně přímo na pleť, nebo si jej můžete vylepšit jakýmkoliv pleťovým olejem z řady No.6. Tímto krokem "uzavřeme" pleť jakousi emolienční pokličkou, která ji udržuje hydratovanou a vyživenou. Krok No.7 je určen pro speciální použití. Péče o oční okolí a problematickou pleť.
 
krok_5
 
OCHRANNÁ PÉČE No. 8–9
Mlha No. 8 funguje jako fixátor a osvěžovač pleti převážně v letním období, ale také posílí a zpevní vaši pokožku. No. 9 BB krém s ochranou proti slunci je nejdůležitější krok v péči o pleť.
 
krok8
 

PLEŤOVÁ PÉČE NA MÍRU

kapradi2_1024x1024

 

Tento nový individuální přístup nabízí neomezené možnosti kombinací. Yage můžete aplikovat postupně dle číselné řady. Zde platí pravidlo od nejřidšího k nejhustšímu produktu. Nebo si můžete vytvořit váš unikátní individuální krém. Vyberte si sérum NO.5 a smíchejte ho s jakýmkoliv pleťovým olejem No.6. Můžete přidat tolik vzácného oleje, kolik vaše pleť potřebuje. Tento postup respektuje individuální potřeby vaší pleti. Získáte tím výhody aktivních látek, které jsou rozpustné jak ve vodě tak i v olejích. Bez použití silných konzervantů a se zárukou čerstvosti a se 100% aktivních látek.