Získejte vzorky zdarma ke každé objednávce. Doprava zdarma u objednávek nad 6 999 Kč.

Séra

Pleťová séra pro všechny typy pleti

Aplikace pleťového séra je jedním z velmi důležitých kroků. Naučte se pravidelně vyživovat pleť v těch nejhlubších vrstvách. Pleťové sérum volte dle typu pleti a problému, který vás tíží. Máte vyzrálou či zašedlou pleť? Tvoří se Vám mimické vrásky? Použijte liftingové sérum Hello Beautiful. Objevte Twinkle Star sérum plné přírodních ovocných kyselin pro unavenou, aknozní a mastnou pleť. Séra jsou 100% přírodní a působí jako ochrana proti modrému světlu a znečištění.

Jaký je rozdíl mezi sérem a krémem?

Víte, jaký je rozdíl mezi sérem a krémem na pleť? Proč je potřeba používat oba produkty? Je to jednoduché, sérum díky své řídké konzistenci proniká do nejhlubších vrstev pleti (dermis), zatímco krém svou hustější konzistencí ulpívá na vrchní vrstvě pleti (epidermis). 

Nevíte si rady, jaké pleťové sérum vybrat pro Vaši problematickou pleť? Napište nám. 

3 položek celkem
web YAGE discovery box C
1 899 Kč
EAN-5060688860575
5yage hellobeautiful medaile 2 EAN-8594206840123

Přírodní omlazující sérum je nabité těmi nejúčinnějšími a nejsilnějšími rostlinnými výtažky pro boj s vráskami. Chová se podobně jako kolagenová výplň a má liftingový efekt, ale 100% přírodní. Působí jako ochrana proti modrému světlu a znečištění. Nabito energií z krystalů, které poskytují terapeutické účinky pro tělo, mysl a duši.