Získejte vzorky zdarma ke každé objednávce. Doprava zdarma u objednávek nad 6 999 Kč.

Čištění

Jak na dokonale čistou pleť?

čištění pleti můžete využívat celou řadu produktů Yage. Zbavte pleť vrstvy odumřelých starých buněk pomocí exfoliantu, na rozšířené póry a odumřelou kůži Vám pomůže zase peeling. Denně pak používejte mycí gel nebo tonikum a jednou týdně hloubkově čistěte pleť maskou.  Naučte se noční i ranní rituál automaticky, stejně jako čištění zubů. Do čisté pleti se velmi dobře vpíjí následné produkty, jako jsou krémy nebo sérum. Yage čistící produkty neobsahují palmový olej, jsou vhodné pro vegany a nejsou testovány na zvířatech. Obsahují přírodní složky a doporučujeme je i pro velmi citlivou pleť.

Chcete mít dokonale čistou pleť bez odumřelé staré kůže? Poradíme Vám, jak se o ni denně pečlivě starat. Kontaktujte nás. 

 

2 položek celkem
1 YAGE Velvet touch PP 1000x EAN-5060688860483
YAGE 02
189 Kč
426

Mycí gel na obličej s nízkou pěnivostí byl stvořen se zvláštním ohledem na citlivou pleť. Tento unikátní čisticí gel využívá přírodních složek quillaji, jojobového oleje a aloe vera, které dokáží velmi šetrně odstranit nečistoty. zajišťují hydrataci a vracejí pokožku zpět do její přirozené rovnováhy. Nabito energií z krystalů, které poskytují terapeutické účinky pro tělo, mysl a duši.