Získejte vzorky zdarma ke každé objednávce. Doprava zdarma u objednávek nad 6 999 Kč.

FAQ

faq

JSOU VŠECHNY SUROVINY SKUTEČNĚ PŘÍRODNÍ?

U nás ano a dokonce v BIO kvalitě! S výběrem surovin jsme si dali opravdu záležet a používáme pouze ty nejlepší přírodní ingredience, které lze získat. V nabídce přírodních surovin jsou bylinky, květinové a ovocné vody, extrakty, másla, jíly, mořské soli, přírodní oleje a patentované aktivní látky světoznámých laboratoří. Všechny suroviny jsou certifikované Ecocertem. Dokonce i naše kyselina hyaluronová je zcela unikátní. Její speciální způsob výroby formou fermentace zajišťuje vznik molekul s různou molekulární hmotností a tím se nejblíže přibližuje přirozené tvorbě této kyseliny v lidském těle. Je tak zajištěna i lepší účinnost a vstřebatelnost do více vrstev pokožky. Jedinou syntetickou složkou našich produktů je retinol. Rozhodli jsme se ho však zahrnout do našeho nočního oleje pro jeho nepostradatelné anti-agingové účinky. U esenciálních olejů se řídíme doporučeními a standardy organizace IFRA, která dohlíží nad bezpečným užíváním esenciálních olejů. 

JSOU VAŠE VÝROBKY VEGANSKÉ?

S výjimkou medových balzámu na rty, masek s podmáslím a koupelových solí jsou naše produkty 100% veganské bez testování na zvířatech. 

ODKUD ČERPÁTE SVÉ SUROVINY?

Tato část výrobního procesu patří u nás k těm nejnáročnějším, protože suroviny získáváme z celého světa, a to s úctou a respektem k našemu životnímu prostředí a jeho zdrojům. Pečlivě vybíráme pouze ty nejčistší, nejúčinnější a nerafinované suroviny v bio kvalitě. Dodavatelé jsou vždy z prověřených zdrojů a sdílejí naši etiku a hodnoty. Vždy se ujišťujeme u našich dodavatelů, že suroviny pocházely z obnovitelných zdrojů. Proto například v našich výrobcích nenaleznete palmový olej, olej z růžového dřeva a jiné diskutabilní suroviny.

POUŽÍVÁTE KRYSTALY A DRAHOKAMY?

Ano, v naprosté většině produktů je zastoupena i tato složka přírody. Naše elixíry jsou nejen nabité účinnými extrakty z květin a bylin, ale jsou i posíleny vibrační energií krystalů a drahých kamenů. Krystaly jsou pro nás nezastupitelné. Svou silou vyvažují tělo i mysl a harmonizují celkově náš organismus.

CO YAGE KOSMETIKA NEOBSAHUJE?

Palmový olej, syntetické barvy a vůně, alkohol, syntetické konzervační látky, parabeny, syntetické emulgátory, levné výplně, GMO, minerální oleje, ftaláty, anorganické soli, těžké kovy, SLS / SLES, sulfáty, DEA, TEA a PEGS, silikony a přísady.

V ČEM JSOU VAŠE VÝROBKY BALENY? POUŽÍVÁTE I PLASTOVÉ OBALY?

Jsme zásadně proti používání plastů! Naše produkty jsou dodávány pouze ve skleněných obalech chráněných speciálním ultrafialovým sklem pro ochranu vzácných botanických extraktů. Skleněné obaly jsou recyklovatelné a často opakovaně použitelné v domácnosti. Kromě toho odměňujeme body v našem bonusovém programu každého, kdo vrátí skleněné obaly zpět.

PODÍLÍTE SE NĚJAK NA OCHRANĚ A PODPOŘE ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ? PODPORUJETE NĚJAKÝ PROJEKT?

Ano. Věříme, že každý může přispět něčím těm, kteří to potřebují – jak říká přísloví „nikdo nemůže dělat všechno, ale každý může něco udělat“. U každého produktu zakoupeného on-line je část prodejní ceny věnována na konkrétní projekt. V současné době podporujeme občanské sdružení, které se svými aktivitami snaží pomoci zachraňovat Amazonský prales – www.granamazonia.cz. Považujeme to za nedílnou součást naší firemní kultury. www.granamazonia.cz

JAKÁ JE DOBA POUŽITÍ YAGE VÝROBKŮ, KDYŽ SE JEDNÁ O ČISTĚ PŘÍRODNÍ PRODUKTY? 

Vzhledem k tomu, že naše výrobky jsou skutečně přírodní a nepoužíváme vůbec žádné syntetické konzervační látky, je datum spotřeby 6 měsíců od jejich otevření. Pokud jsou naše výrobky uchovávány mimo přímé sluneční světlo, při teplotě pokojové nebo nižší, zůstane jejich použitelnost delší. Všechny naše pleťové oleje a masky, soli a peelingy jsou zcela bez konzervantů! Produkty, které obsahují vodní složku jsou formulovány s nižším PH, aby se zabránilo růstu bakterií. Zde používáme Ecocertem schválený pentylene glycol nebo sodium levulináte či sodium anisáte, jejichž sloučeniny nalezneme v mnoha rostlinách. Tyto látky nejsou klasifikovány jako konzervanty jako takové, ale v přesně navržené kombinaci s vhodným PH umožňují výrobky dokonale přirozeně konzervovat. Tato metoda je mnohem složitější, ale přináší možnosti bezpečné konzervace přírodním způsobem. V pleťových olejích používáme přírodní vitamín E, abychom prodloužili životnost a udrželi olej v jeho nejčerstvější a nejúčinnější formě. 

KDY JE NEJVHODNĚJŠÍ POUŽITÍ OBLIČEJOVÉHO OLEJE? MŮŽU NOSIT MAKE-UP PO APLIKACI OLEJE?

Pleťový olej můžete použít kdykoliv, nejlépe na čistou pleť. Ideální je pleť předtím ještě ošetřit tonikem a esencí s kyselinou hyarulonovou pro dosažení maximálního účinku. Váš obličej nemusí být zcela suchý. Make-up naneste až po úplném vsáknutí oleje za cca 3-5 minut. Právě během této doby by jste si měli dopřát GUA SHA masáž. Olej by se měl plně absorbovat a neměl by zanechat mastný/olejnatý pocit. Po použití správného množství se pokožka cítí hydratovaná, hladká a pružná. Většina lidí postačí 3-5 kapek. Pro maximální účinek smíchejte olej se sérem a vytvořte si tak vlastní unikátní krém!

CO JE YAGE RITUÁL?

YAGE kosmetika je moderní a technologicky unikátní koncept, který však vychází ze staré a ověřené moudrosti. Je to koncept, který nazýváme rituálem, neboť péče o Vaši pleť je komplex mnoha faktorů. Aby Vaše pleť byla zdravá a ve skvělé kondici, je k tomu potřeba přistupovat mnohem komplexněji, než se jen namazat “ vhodným” krémem. Rituál YAGE je složen z několika fází. Ty se může naučit každý a v rámci domácí péče si celý rituál dělat denně. Tím své pleti zajistíte každodenní domácí péči “jako v salónu“. Rituál YAGE sestává z dílčích kroků, přičemž každý krok má své opodstatnění, a navíc respektuje odlišnosti pokožky u každého jedince. Ošetření pleti ve více krocích je zárukou, že aktivní ingredience, které jsou v každém přípravku obsažené ve vysoké koncentraci mají v péči o pokožku maximální efekt. S rituálem YAGE porozumíte své pleti a dodáte ji skutečně jen to, co opravdu potřebuje. Systém péče jsme rozdělili do číselné posloupnosti, kterou lze v našem rituálu péče YAGE kombinovat. V rámci domácího rituálu YAGE můžete volit konkrétní kombinaci sami dle vhodnosti a typu pleti. Smícháním oleje či několika olejů a séra /5+6/ získáte unikátní, na míru připravený a čerstvý pleťový krém. Přidáte-li ještě esenci /4/, získáte špičkovou aktivní péči a poskytnete Vaší pleti komplexní výživu. Jako bonus máme pro naše zákazníky GUA SHA masáž. Použijete-li starověký masážní kámen z růžového křemene a spolu s pleťovým olejem provedete GUA SHA masáž, zbavíte svou pleť otoků, prokrvíte ji, omladíte a aktivizujete.