Náš příběh

Z ČESKÉHO SRDCE DO LONDÝNSKÉHO STUDIA

o_nas_2_5b830796-7bb5-41be-bb3f-119b53a0b8c1_1024x1024

Většinu dětství jsem strávila v Krkonoších obklopená svěžími zelenými kopci, loukami plnými divokých květů, bylin, hlubokých lesů plných hub a křišťálového potoka Vošmendy, kde jsem byla dítětem přírody. Bylinná moudrost byla kolem mne a byla součástí mého života. S babičkou Jiřinou jsme chodily sbírat bylinky a já jsem se učila o jejich léčivých vlastnostech. Každé léto jsem na naší chalupě s rodiči sbírali plody, byliny a houby. Sušili jsme je, macerovali je v olejích a vyráběli speciální tinktury. 

Můj zájem o léčivou sílu přírody byl vždy přítomen, ale naplno se projevil, když se narodil syn Jakub a potýkal se s vážným ekzémem. Snažila jsem se najít kvalitní a účinnou přírodní alternativu péče o pokožku, ale bez úspěchu. Veškeré mé znalosti a dychtivost mu pomoci mne zavedly na cestu hlubších studií aromaterapie a účinků bylin. Změnili jsme způsob stravování a já jsem se nakonec rozhodla vyrábět pro mou rodinu pečující přírodní bylinné balzámy.

Potřeba vyvinout 100% přírodní aktivní kosmetiku byla natolik silná, že jsem se s celou rodinou přestěhovala do UK, abych byla blíž nejlepším odborníkům v této oblasti. Mohla jsem tak úzce spolupracovat s významnými světovými laboratořemi a chemiky, abych s jejich pomocí vyvinula kosmetickou řadu, která obsahuje ty nejcennější přírodní suroviny s maximálním množstvím účinných látek bez jakýchkoliv nadbytečných zatěžujících chemických složek. Výsledkem jsou čisté, vysoce koncentrované a účinné receptury, které dnes představují raritu ve světě kosmetiky. 

 Rodinné podnikání založila Petra s velkou podporou Jakuba, Anny a Jana v jejich studiu v Londýně.

o_nas_7b4b018f-f0dc-436e-baa7-d0ab54a1672d_1024x1024

 

"Yage vzniklo kombinací mých bohémských kořenů, vášně a spolupráce s přední expertkou na přírodní kosmetiku v Londýně."

 

NÁZEV YAGE

Slovo yage (čti "jaché") v sobě skrývá doslova magickou sílu amazonské přírody. Nápoj yage je vyráběný amazonskými indiány z kmene Kofánů od řeky Aguarico, které jsem před lety navštívila společně se svým otcem. Yage je tajemná síla, která je přenáší při posvátném nočním pití do nadpozemského světa, kde poznávají taje Matky přírody. Můj otec se zabývá již přes 50 let amazonskými indiány a amazonskou přírodou s tisíci a tisíci endemickými rostlinami obsahujícími vzácné oleje, barviva, jedy, léčivé látky či halucinogeny. Yage je pro indiány, pro mého otce i pro mne symbol čisté, nezkažené přírody Amazonie, největší tropické džungle na planetě, zásobárny kyslíku a mnoha léčiv. Tak jako nápoj yage má mocnou sílu prozření, tak věřím, že i kosmetika Yage dovede lidi ke kvalitní a opravdové přírodní péči.

les_1024x1024

 

Vyberte si svou kosmetiku Yage