Získejte vzorky zdarma ke každé objednávce. Doprava zdarma u objednávek nad 6 999 Kč.

Náš příběh

Z ČESKÉHO SRDCE DO LONDÝNSKÉHO STUDIA

Jmenuji se Petra a Yage je můj životní projekt. Moje rodina byla odjakživa spojená s přírodou, učila jsem se ji vnímat a respektovat už jako dítě. S babičkou jsme sbíraly bylinky v nádherném Údolí Vošmendy v podhůří Krkonoš. Rodiče mi zase ukázali, jak se rostliny macerují a jak se z nich vyrábějí tinktury. Když se můj syn potýkal s vážným ekzémem, rozhodla jsem se nespoléhat na ostatní. Změnila jsem životní styl i způsob stravování naší rodiny. Začala jsem se věnovat aromaterapii, prohlubovala jsem své znalosti účinků bylin a pomalu jsem začala sama vyrábět první zcela přírodní bylinné balzámy. Věřila jsem, že je možné obejít se bez konvenčních postupů a plně využít čistou sílu přírody.

o_nas_2_5b830796-7bb5-41be-bb3f-119b53a0b8c1_1024x1024

Moje práce mě zavedla až do Londýna, kde jsem mohla spolupracovat s významnými světovými laboratořemi. S přáteli Jakubem, Annou a Janem jsme v našem studiu v Londýně neúnavně pracovali na nové kosmetice, která bude revoluční ve své čistotě, a tím i v účinnosti. Výsledkem jsou vysoce koncentrované receptury Yage, které jsou dnes ve světě kosmetiky raritou.

"Yage vzniklo kombinací mých bohémských kořenů, vášně a spolupráce s přední expertkou na přírodní kosmetiku v Londýně Judi Beerling MBA, C.Chem. MRSC.

o_nas_7b4b018f-f0dc-436e-baa7-d0ab54a1672d_1024x1024

Název Yage

Slovo yage (čti "jaché") v sobě skrývá doslova magickou sílu amazonské přírody. Nápoj yage je vyráběný amazonskými indiány z kmene Kofánů od řeky Aguarico, které jsem před lety navštívila společně se svým otcem. Yage je tajemná síla, která je přenáší při posvátném nočním pití do nadpozemského světa, kde poznávají taje Matky přírody. Můj otec se zabývá již přes 50 let amazonskými indiány a amazonskou přírodou s tisíci a tisíci endemickými rostlinami obsahujícími vzácné oleje, barviva, jedy, léčivé látky či halucinogeny. Yage je pro indiány, pro mého otce i pro mne symbol čisté, nezkažené přírody Amazonie, největší tropické džungle na planetě, zásobárny kyslíku a mnoha léčiv. Tak jako nápoj yage má mocnou sílu prozření, tak věřím, že i kosmetika Yage dovede lidi ke kvalitní a opravdové přírodní péči.

les_1024x1024

 

Nápoj yage vyrábějí amazonští indiáni, kterým pomáhá nahlédnout velká tajemství přírody. Moje kosmetika se s respektem hlásí k tradici vnímavosti vůči přírodě. Za sebe děkuji všemu, co mě přivedlo na tuto cestu.

Vyberte si svou kosmetiku Yage