Naše hodnoty

Všechny naše výrobky kladou důraz na bio kvalitu a vysoce kvalitní ingredience, etické zdroje a ekologické obaly. Yage kosmetika, která vám poskytuje působivé a dlouhodobé výsledky, ale i vybízí ke každodennímu praktikování mindfulness (vědomé pozornosti). Dopřejte si během zkrášlovacího rituálu chvíli klidu ke spojení se svým vnitřním já. Hluboké vdechování blahodárných a smyslných vůní je prospěšné nejen pro vaši pokožku, ale také pro vaši duši. Vidíme krásu a wellness jako holistický proces, a tento božský rituál by měl být vaší chvilkou zastavení, kterou věnujete jen sobě. Používání přírodních ingrediencí a využívání mocných účinků přírodních olejů s vibracemi drahokamů je částí holistického pojetí života. Věříme, že kůže přímo odráží to, co se děje uvnitř v našem těle a mysli. Ani sérum s tou nejlepší recepturou nebude mít význam, pokud o sebe nebudete celkově pečovat jak uvnitř, tak navenek. Nicméně možná právě minutový rituál péče o pleť pomocí přírodních a holistických produktů může být počátkem této cesty...

ruce_web_1024x1024

LUXUSNÍ KOSMETIKA

Co je dnes luxus? Drahé značkové oblečení? Moderní mezonet v centru města? Nebo skok do jezera za úsvitu s uklidňující přírodou kolem nás? Pro každého je odpověď jiná. Pro nás luxus znamená naši českou nedotčenou přírodu v horách, temné noci s nebem posetým hvězdami, chůze bosou nohou po trávě, probuzení za zpěvu ptáků, vychutnávání skvělé chuti ovoce a zeleniny, které jsme vypěstovali na vlastní zahradě a především být obklopen našimi milovanými.

Znamená to i být obklopen našimi starými dřevěnými venkovskými chalupami rozsetými daleko od sebe. Dýchá z nich nejen dávná minulost a zručnost našich předků, ale zejména jejich niterné propojení s přírodou a jejími čtyřmi ročními obdobími, slunnými léty i mrazivými zimami. Díky tomuto drsnému počasí jsou české rostliny velmi odolné a silné. Křišťálově čisté horské bystřiny, silný vítr, drsná zima a slunečné dny v nás budí pokoru před mocnou sílou přírody. To vše je dědictví našich předků, které je v nás hluboce zakořeněno. Moudrost a úcta k přírodě, která byla v minulosti vždy předávána z generace na generaci. To vše hluboce respektujeme, a to nám přináší radost, to vše je pro nás luxus.

Luxusní kosmetika je pro nás osmózou našich českých kořenů a těch nejvzácnějších přírodních surovin. 

magic_1024x1024

NASTAL ČAS NA NOVÝ DRUH PÉČE O PLEŤ!

Jsme vášnivými průkopníky v přírodních aktivních technologiích. Jsme na vrcholu nové vlny a jsme schopni pro vás vytvořit nový revoluční systém péče o pleť. Jsme hrdí na to, že můžeme být součástí tohoto historického momentu, této velké změny k opětovnému návratu ke kořenům, k přírodě. Konečně se svět kosmetiky mění a naslouchá hlasům lidí, kteří volají po přírodní alternativě k chemické péči o pokožku. Nacházíme se ve zlomovém okamžiku, který dozajista otřese kosmetickým průmyslem, který je založený na chemických látkách. Nastal čas návratu k přírodě.

Velké laboratoře a vědci intenzivně pracují na objevování přírodních náhrad funkčních složek, jako jsou: konzervační látky, silikony, emulgátory, solubilizátory, UV filtry atd. Před několika lety nebylo možné vyrobit plně přírodní produkt, a navíc v bio kvalitě, aby se dobře roztíral, aby měl příjemnou vůní a hlavně, aby byl účinný, právě kvůli nedostatku těchto funkčních materiálů. Účastníme se mezinárodních veletrhů, které se specializují na suroviny pro výrobu bio kosmetiky. Tam získáváme nejnovější informace, suroviny a kontakty, abychom mohli pro vás formulovat ty nejlepší receptury.

oleje_1024x1024

Yage organics je smyslná kolekce ekologických, a luxusních kosmetických produktů s výrazně vysokým procentem aktivních složek s nejcennějšími a nejvzácnějšími botanickými extrakty, které jsou schváleny společností Cosmos.

 

Naše výrobky jsou testovány v laboratořích ve Velké Británii-Melbec a Německu-Dr. Straetmans. 

 

Vyberte si svou kosmetiku Yage