Získejte vzorky zdarma ke každé objednávce. Doprava zdarma u objednávek nad 6 999 Kč.

Chci přispět - BE CHARITY - Srdce ze zlata

Kód: 384
150 Kč
Můžeme doručit do:
30.5.2024

Nadační fond Be Charity

Naším posláním je dlouhodobě podporovat nemocné či jinak znevýhodněné osoby a jejich rodiny. Rozdělujeme sto procent finančních prostředků od našich partnerů a dárců – jsou určeny výhradně na pořízení léčebné péče nebo na nákup zdravotnických potřeb. Vedle podpory těžce nemocných dětí máme ještě další dva pilíře naší činnosti – myslíme také na začlenění dospělých osob s handicapem do normálního života a pracovního procesu a snažíme se zajistit vybraným nemocnicím kvalitní a efektivní a nedostupné zdravotnické vybavení.

V současné době se staráme o více než 70 dětí a jejich rodin. Zakladatelkou Nadačního fondu Be Charity je česká spisovatelka a filantropka Mgr. Barbara Nesvadbová.

O SRDCI ZE ZLATA

Charitativní odznáček ve tvaru lidského srdce je symbolem pomoci tisícům dětských pacientů. Koupí odznáčku pomůžete lékařům a zdravotnickému personálu zajistit nedostupné vysoce profesionální přístroje a mnohdy zcela nedostupnou péči, díky které může Nadační fond Be Charity pomáhat zkvalitnit péči nejen svým svěřencům, ale dětem v celé republice nebo ve vybraných nemocnicích či rehabilitačních klinikách.

Z každého odznáčku putuje 100,- Kč na pomoc potřebným.

Do projektu se může zapojit každý, máte-li nápad, jak srdce zapojit do běžného života, např. do sportovních aktivit, nebo jako dobročinný dárek, můžeme se ozvat na info@becharity.czwww.srdcezezlata.cz

www.becharity.cz

 

 

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: