Získejte vzorky zdarma ke každé objednávce. Doprava zdarma u objednávek nad 6 999 Kč.

Yage salony

yage

Yage poskytují holistické více smyslové rituály krásy s cílem hluboké relaxace, výživy a opětovného propojení mysli, těla a ducha. SLOW CLEAN BEAUTY.

Zažijete holistický rituál založený na aromaterapii a ájurvédě. Spojení kosmetického rituálu s hlubokou relaxací vás nabije energií, uleví od stresu a vrásek. Toto jedinečné a účinné ošetření je doprovázeno světelnými, ultrazvukovými a zvukovými vibracemi.

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ

Yage kosmetický rituál
50 MIN · PRO VŠECHNY TYPY PLETI

Relaxační aromaterapeutické botanické ošetření, které pomáhá odstranit nečistoty z obličeje, a zmírnit poškození způsobené znečištěním a znovu získat zářivou, hladkou a hydratovanou pleť. Tento rituál zahrnuje čištění, exfoliační pleťovou masku, tonizaci, hydrataci, sérum, pleťový olej dle typu pleti a LED světelnou terapii. Tato technologie funguje v tandemu s dalšími ošetřeními a zlepšuje konečné výsledky. Terapie červeným LED světlem snižuje zánět a stimuluje produkci kolagenu. Terapie modrým LED světlem může zničit bakterie způsobující akné.

Yage lymfatický a anti-agingový rituál
75 MIN · PRO MDLOU, ZRALOU PLEŤ

Tento exkluzivní rituál zahrnuje základní kosmetický ritál a speciální lymfatickou masáž proti stárnutí a odstranění toxinů a otoků. Ultra detoxikační ošetření obličeje pomáhá matné a povadlé pleti znovu získat zdravě vypadající, svěží a zářivou pleť díky lymfatické drenáži a prokrvení. Hluboká AHA a BHA maska projasní pleť a barevně sjednotí, uvolní ucpané póry a podpoří buněčnou obnovu. Toto ošetření pomáhá vyčistit pleť a získat zpět zářivý, vypnutý a zdravý vzhled.

Yage akupresurní a liftingový rituál s Gua Shou
75 MIN · PRO MDLOU, ZRALOU PLEŤ

Tento rituál se věnuje navíc i speciálnímu ošetření Gua Shou. Akupresurní a liftingová masáž pleť omladí a tvaruje, pomáhá matné a zralé pleti znovu získat své kontury zpět. Gua Sha se klinicky používá v tradiční čínské medicíně a je opěvovaná pro mnohé benefity. Pomáhá odstraňovat stagnace, otoky, zlepšuje mikrocirkulaci, vyhlazuje a relaxuje pokožku, vyrovnává energii a v neposlední řadě nastartuje přirozený čistící systém. Obličej je jasnější a prozářený, jeho přirozené linie jsou výrazněji definovány. Jakoby kontury čelistí a tváře byly nově vytvarovány. Exfoliační AHA a BHA maska pleť projasní a barevně sjednotí, uvolní ucpané póry a podpoří buněčnou obnovu. Toto ošetření pomáhá vyčistit pleť a získat zpět zářivý a zdravý vzhled.

YAGE LIFTINGOVÝ ZÁŽITEK
100 MIN · ANTI-AGING LIFTING

Ikonické zpevňující ošetření zahruje všechny predchozí rituály v jenom královském rituálu. Kominace exkluzivní kosmetiky Yage s velmi vysokou koncentrací regeneračních a anti-aging aktivních složek dodávají pleti antioxidanty a živiny potřebné pro zpevnění pokožky a zlepšení její elasticity. Tento jedinečný liftingový rituál Yage je kombinací LED ošetření, lymfatické masáže, akupresní a liftingové masáže s Gua shou. Svaly v obličeji se uvolní, pokožka získá zpět jas a tvar obličeje znovu získá svoji definici a pevnost.

YAGE SALONY

Najděte si kosmetický salon či lázně, kde můžete zažít HOLISTIC YAGE RITUAL..